XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy:

* w środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.

* w piątek – św. Jana z Dukli, prezb.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Msze św. w ciągu tygodnia sprawowane są o godz. 6:00, 8:00 oraz 18:00. Zaś Kancelaria Parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 – 10:00 oraz od 17:00 – 18:00 i w soboty od 9:00 – 10:00

3. W środę po Mszy św. wieczornej, zmiana tajemnic Róż Misyjnych.

4. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą składkę na cele Kurii Tarnowskiej.

5. W przyszłym tygodniu składka na cele parafialne. Powoli i systematycznie, według naszych możliwości i oszczędności będziemy odnawiać wszystkie ławki w kościele. Jak będą one wyglądać? Można zobaczyć na przykładzie jednej z ławek już odnowionych, a znajdującej się w nawie bocznej.

6. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Tomasz. Z tej okazji życzymy mu błogosławieństwa Bożego, opieki NMP, wstawiennictwa jego św. Patrona, św. Tomasza Ap. oraz radości i zadowolenia w realizacji swojego powołania kapłańskiego.

7. Koło Przyjaciół „Radia Maryja” działające przy naszej parafii, organizuje w dniu 10 Lipca br. wyjazd do Częstochowy na XXXI Ogólnopolską Pielgrzymkę powstania Radia Maryja. Koszt przejazdu – 50 zł od osoby. Wyjazd o godz. 5:00 z parkingu obok kościoła. Pozostałe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

8. Ruszają zapisy na Tarnowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wszyscy pragnący pójść w naszej I Grupie „Maryi” – mogą zapisywać swój udział w Kancelarii Parafii Katedralnej w Tarnowie.

9. Zapraszamy do naszej Parafialnej Kawiarenki „BETANIA”.

10. Wszystkim odpoczywającym, życzymy udanych i szczęśliwych Bogiem wakacji.

11. W ostatnim czasie Bóg powołał do wieczności:

+ Eugeniusza Moździerza

+ Piotra Kryplewskiego

+ Bożenę Gostek                                   

Dobry Jezu, a nasz Panie …