VI Niedziela Zwykła – 13.02.2022

1. We wtorek na Mszę św. wieczorną zaprasza Rodzina „Radia Maryja”.

2. Także we wtorek kolejne spotkanie Parafialnego Klubu Seniora. O godz. 15:00 zajęcia z instruktorem tańca, zaś o 16:00 zajęcia intelektualne.

3. W środę o godz. 19:00 próba Chóru Parafialnego. Zapraszamy nowe osoby do włączenia się prac do tej Grupy.

4. W czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej, która już w 8 Kwietnia br. przyjmie Sakrament Bierzmowania. Prosimy o obecność wszystkich pragnących przyjąć ten Sakrament.

5. Również w czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie członków Akcji Katolickiej.

6. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na cele realizowane przez naszą parafię. Dzisiejsza ofiara pomoże nam, przede wszystkim, w pokryciu wysokich opłat związanych z ogrzewaniem kościoła. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy – Bóg zapłać.

7. W zeszłą niedzielę złożyliście do puszek jako pomoc dla chorej Patrycji Ryba – 5,800 zł. Serdecznie dziękujemy za Wasze wrażliwe i dobre serca.

8. Parafia Katedralna organizuje Kurs Przedmałżeński, który dedykowany jest dla par narzeczonych. Początek we wtorek 1 marca br. o godz. 19.00, w auli przy katedrze. Zapisy i szczegółowe informacje na pierwszym spotkaniu.

9. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo – Turystyczne ITER zaprasza na „NABIERANIE MOCY ZE ŚW. ANDRZEJEM BOBOLĄ”  w Domu Sióstr Franciszkanek Rycerstwa Niepokalanej w STRACHOCINIE, w dniach 26-27.02.2022r.  a także na WIELKOPOSTNE ZAMYŚLENIA w Klasztorze Karmelitów w Czernej oraz udział w Misterium Męki Pańskiej u Salezjanów w Krakowie w dniu 12.03.2022r.  Zgłoszenia i szczegółowe informacje w Biurze ITER w Tarnowie, ul. Urszulańska 9.

10 Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 18 w Tarnowie informuje, że 7 lutego rozpoczęły się zapisy do klas I na nowy rok szkolny. Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci urodzone w 2015 roku. Szczegółowe informacje dotyczące zapisu udzielane są telefonicznie. Można je znaleźć również na stronie internetowej Szkoły w zakładce REKRUTACJA.

11. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

+ Mariana Szarkowicza

+ Janinę Sipiora

+ Stanisławę  Grabczyńską

+ Stanisława Komisarza

                             Dobry Jezu, a nasz Panie …