V Niedziela Zwykła – 06.02.2022

1. W liturgii nowego tygodnia wspominać będziemy:

– w czwartek – św. Scholastyki, dziew.

– w piątek – Matki Bożej z Lourdes

2. W poniedziałek na Mszę św. wieczorną zapraszamy członków ADPC

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie formacyjno-modlitewne Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „FAUSTINUM”.

4. Również we wtorek kolejne spotkanie Parafialnego Klubu Seniora – o godz. 15:00 spotkanie z instruktorem tańca, a o godz. 16:00 warsztaty dziewiarskie.

5. W środę po Mszy św. o godz. 18:00 – zmiana tajemnic Róż Misyjnych.

6. Uczniów klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą w czwartek 10 lutego na godzinę 18:00. W czasie Mszy Świętej błogosławieństwo medalików. Po Mszy krótkie spotkanie informacyjne.

7. W piątek 11 Lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Z racji tego Święta o 9:00 zostanie odprawiona Msza św. dla chorych i starszych parafian. W tym roku z racji pandemii i przepisów sanitarnych nie będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Będzie natomiast Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo chorych. Serdecznie zapraszamy osoby, które rzeczywiście mogą przybyć do kościoła o swoich siłach. Pozostałych prosimy, łączcie się z nami duchowo ze swoich domów.

8. Sakrament Bierzmowania będzie udzielany młodzieży klas VIII Szkoły Podstawowej nr 18 i 24 – 8 KWIETNIA, a nie jak informowaliśmy 6 Kwietnia.

9. Dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na cele Kurii Tarnowskiej. Bóg zapłać. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne.

10. Dziękujemy również za każdy gest serca i ofiary składane do puszek dla chorej na chłoniak nieziarniczy rozlany Patrycji Ryba.

11. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

+ Bronisławę Kozłowska

+ Marię Rachmaciej

+ Alicję Kołodziej

Dobry Jezu, a nasz Panie …