III Niedziela Zwykła – 23.01.2022

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek – Nawrócenie św. Pawła Apostoła

–  w piątek– św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

– w sobotę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie

2. We wtorek kolejne swoje spotkanie mieć będzie Parafialny Klub Seniora działający przy naszej parafii. O godz. 15:00 spotkanie z instruktorem tańca, a o godz. 16:00 – spotkanie z kosmetyczką.

3.W czwartek wspominać będziemy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

4. W sobotę 29 Stycznia o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się piękny Koncert Kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurowej wraz plejadą znakomitych solistów. Jednak w związku ze wzrostem zakażeń coronavirusem i ze względu na bezpieczeństwo wiernych Koncert ten realizowany będzie bez udziału publiczności w wersji on-line i będzie on transmitowany na żywo przez Radio RDN Małopolska oraz retransmitowany przez TVP Kraków. Serdecznie zapraszamy do duchowej łączności z artystaSerdecznie dziękujemy Siostrom Zakonnym ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich, za słowo Boże, ubogacenie dzisiejszej liturgii oraz przybliżenie nam charyzmatu swojego Zgromadzenia oraz postaci Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego. Bóg zapłać.

5. Serdecznie dziękujemy Siostrom Zakonnym ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich, za słowo Boże, ubogacenie dzisiejszej liturgii oraz przybliżenie nam charyzmatu swojego Zgromadzenia oraz postaci Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego. Bóg zapłać.

6. W związku z rekolekcjami zakonnymi Siostry pracującej w Kancelarii Parafialnej, informujemy, że w tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna WYŁĄCZNIE po południu, w godzinach od 16:00 – 17:45

7. Dziękujemy za dzisiejszą składkę.

8. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

     +  Lidię Krzysztanowicz           

                       Dobry  Jezu, a nasz Panie …