Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.2019

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Wpatrując się w Rodzinę Nazaretańską obejmijmy modlitwą szczególnie te rodziny, które przeżywają kryzysy i zagrożone są rozbiciem, aby realizowały swoje powołanie i zadania w duchu Ewangelii na drodze do Królestwa Bożego.
  2. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 rozpocznie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu „SILOE” oraz Pani OLGI SZOMAŃSKIEJ – piosenkarki z Warszawy. Będzie również czas na wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
  3. We Wtorek ostatni dzień 2019 roku. Po południu o godz. 17.00 Msza św. z uroczystym Te Deum na zakończenie Starego Roku. Tego dnia przedstawimy również roczne sprawozdanie duszpasterskie. Zapraszamy.
  4. W Środę – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. To także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Tego dnia Msze św. według porządku niedzielnego.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek Stycznia. Msze św. wotywne ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 6:00; 6:30; 8:00; 17:00 dla dzieci i o godz. 18:00. Spowiedź św. od godz. 17:00.
  6. Z racji I Soboty miesiąca Stycznia Msza św. wotywna ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8:00
  7. Wizyta duszpasterska wg programu znajdującego się na stronie internetowej parafii.
  8. Dziękujemy za dzisiejszą ofiarę na tacę.
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:

+ Bogusław Bielecki

+ Kazimiera Sas

+ Maria Jasiak

 

                                                           Dobry Jezu, a nasz Panie …