XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019

1. W liturgii obecnego tygodnia wspominać będziemy:
– we wtorek – Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
– w środę – św. Tomasza, Apostoła – /patrona naszego Ks. Tomasza/
– w czwartek- św. Elżbiety
– w sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.
2. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek miesiąca Lipca. Z tej racji spowiadać będziemy w czwartek i w piątek od godz. 17:00.
– W piątek nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz. 17:00.
3. Przypominamy, że w czasie wakacji w ciągu tygodnia nie ma Mszy św. o godz. 6:30, a od dzisiejszej niedzieli nie ma Mszy św. o godz. 19:30. Intencje przyjęte na Msze św. o godz. 19:30 będą odprawiane o godz. 18:00. Kancelaria Parafialna w okresie wakacyjnym otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 10:00 i od 17:00 – 18:00. Zaś w soboty od 9:00 – 10:00.
4. W środę po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Róż Misyjnych Różańca, zaś w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 6:00 – zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje w dniu 14 Lipca br. wyjazd autokarowy na XXVIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Powstania Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Koszt przejazdu to 40 zł. Wyjazd o godz. 5:00 z parkingu obok kościoła. Zapisy w u pana kościelnego i w tygodniu u przedstawicieli Koła Radia Maryja po Mszach św. przed kościołem. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej Pielgrzymce.
6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Siostry Karmelitki od Dzieciątka Jezus z Mielca – Rzochowa, które przedstawią nam chryzmat swojego Zgromadzenia oraz prosić będą o wsparcie finansowe na projekty realizowane przez ich Zgromadzenie. Tak więc w przyszłą niedzielę dowolna składka do puszek dla sióstr Karmelitanek.
6. Dziękujemy za dzisiejszą składkę. Bóg zapłać.
7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
+ Roman Urbańczyk
+ Władysława Kolak
Dobry Jezu, a nasz Panie …