IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03.2019

1. Dzisiaj o godz. 17:00 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym.
2. Jutro rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 18 i nr 24 w Tarnowie. Trwać będą do Środy w następującej kolejności:
* od godz. 9:00 – klasy IV – VIII
* od godz. 10:30 – klasy I – III
3. W poniedziałek na różaniec o godz. 17:30 i na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich formujących wspólnotę ADPC.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie Rycerzy Kolumba.
5. W związku z przypadającym w tym tygodniu I Piątkiem miesiąca, spowiedź św. będzie w środę i w czwartek od godz. 17:00 oraz w piątek od godz.16:00. Również w tym dniu odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską:
– we wtorek od godz. 8:30 – Ks. Paweł
– w czwartek od godz. 13:00 – Ks. Piotr
– w piątek od godz. 8:30 – Ks. Ireneusz i Ks. Proboszcz
– w piątek od godz. 13:00 – Ks. Tomasz i Ks. Rafał
6. W piątek Droga Krzyżowa – o godz. 16:30 dla dzieci; o godz. 17:30 i 19:30 dla dorosłych. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 19:30 poprowadzi Grupa teatralno-muzyczna z Żabna.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne. Rekolekcje poprowadzi Gwardian Ojców Bernardynów w Tarnowie O. Maciej Fryzowicz. Już dzisiaj módlmy się o potrzebne łaski dla Ojca Rekolekcjonisty oraz dla nas, którzy uczestniczyć będziemy w tych ćwiczeniach duchowych. Program Rekolekcji znajduje się na stronie internetowej naszej parafii oraz na banerze przy wejściu do kościoła. Zachęcamy do licznego uczestnictwa i głębokiego przeżycia tych Świętych dni.
8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 6:00 zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
9. Przed kościołem członkinie Parafialnego Oddziału Caritas nadal rozprowadzają paschaliki oraz baranki wielkanocne.. Przypominamy, że kosze na „Jałmużnę wielkopostną” wystawione są w sklepach Kasia, Delikatesy Centrum przy ul. Paderewskiego, Delikatesy Parkowa, Magda, Sklep „W Ogródku” oraz „Spar”. Za każdy gest Waszego serca, składamy serdeczne Bóg zapłać!
10. W przyszłą niedzielę dzieci z DSM-u, Grupy Misyjnej oraz Zespołów Muzycznych zapraszają na Kiermasz Świąteczny. Będzie można nabyć własnoręcznie wykonane przez nich palmy na Niedziele Palmową , piękne ozdoby na świąteczny stół. Nabywając ich misternie wykonane produkty, doceńmy ich zaangażowanie, poświecony czas oraz włożone serca.
11. Dziękujemy za dzisiejszą składkę.
12. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:
+ Andrzej Czosnyka
+ Robert Szegda
+ Andrzej Rusin
Dobry Jezu, a nasz Panie …