III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – w Drodze Krzyżowej w Piątki o godz. 16:30 dla dzieci; o 17:30 i 19:30 dla dorosłych oraz Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym w Niedzielę o godz. 17:00.
2. Dzisiaj przypada Dzień Misjonarzy Męczenników.
3. Od najbliższego Poniedziałku do Środy włącznie Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będą uczniowie oraz Grono Pedagogiczne Gimnazjów nr 2 i nr 11, Liceum Sportowego oraz Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych.
4. Jutro tj. w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. wg porządku zwyczajnego. To również Dzień Świętości Życia – Duchowej Adopcji Dzieci Poczętych. Na Mszy św. wieczornej będzie możliwość wstąpienia w szeregi członków Duchowej Adopcji Dzieci Poczętych.
5. We wtorek po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego oraz Rady Parafialnej.
6. W środę o godz. 19:00 na plebani kolejna próba Chóru Parafialnego. Ciągle zapraszamy nowych członków tej Grupy Parafialnej.
7. W czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy Gwardię Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
8. Przypominamy, że Rekolekcje Parafialne odbędą w dniach od 7 – 10 Kwietnia br. i poprowadzi je Gwardian Ojców Bernardynów w Tarnowie – O. Maciej Fryzowicz
9. Przed kościołem członkinie Parafialnego Oddziału Caritas rozprowadzają paschaliki oraz baranki wielkanocne. Ofiara w wysokości 5 złotych przeznaczona jest na cele charytatywne. Również w sklepach Kasia, Delikatesy Centrum przy ul. Paderewskiego, Delikatesy Parkowa, Magda, Sklep „W Ogródku” oraz „Spar” wystawione są kosze na „Jałmużnę wielkopostną”. Już dziś dziękujemy Wam za wasze wielkie serce.
10. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą składkę.
11. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności:
+ Mariolę Robak
Dobry Jezu a nasz Panie …