IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019

1. W liturgii nowego tygodnia wspominać będziemy:
– we wtorek – św. Agaty dziew. i męcz.
– w środę – św. Pawła Miki i Towarzyszy – męcz.
2. W poniedziałek na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkich współtworzących Grupę modlitewną ADPC.
3. W środę 6 lutego przypada trzecia rocznica przyjęcia sakry biskupiej przez ks. Leszka Leszkiewicza. Polecajmy Dobremu Pasterzowi Jezusowi Chrystusowi osobę Biskupa Leszka oraz jego posługę dla dobra tarnowskiej diecezji.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerzy Kolumba.
5. W środę po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Róż Misyjnych.
6. W minioną środę zakończyliśmy Kolędę. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w swoich domach. Niech Msze św., które sprawować będziemy w Waszej intencji, będą naszym podziękowaniem za Waszą życzliwość i gościnność. Bóg zapłać.
7. W tym tygodniu Wolontariat „Miłosierny Samarytanin” działający przy naszej parafii zakupi kolejną partię sprzętu rehabilitacyjnego m.in. łóżka rehabilitacyjne, materace antyodleżynowe, kule. Wszystko to dzięki m.in. ofiarom, które złożyliście z racji tegorocznej kolędy.
8. W przyszły poniedziałek 11 Lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Z racji tego Święta, już dzisiaj informujemy że godz. 9:00 zostanie oprawiona Msza św. dla chorych i starszych parafian. Połączona ona będzie z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Serdecznie zapraszamy.
9. Koło Radia Maryja organizuje w dniu 11 Lutego br. Pielgrzymkę do Porąbki Uszewskiej – do Groty Objawień Matki Bożej z Lourdes z okazji Światowego Dnia Chorych. Koszt przejazdu 20 złotych. Więcej informacji w gablocie parafialnej.
10. Dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na cele Kurii tarnowskiej. Bóg zapłać. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne.
11. Rodzice bliźniaków Igorka i Wiktorka, dla których w zeszłą niedzielę zbierane były ofiary do puszek, serdecznie dziękują za wielki gest serca względem ich dzieci i rodziny.
12. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:
+ Leszek Kaczor
+ Mieczysław Trela
+ Leszek Mieluch
+ Stanisław Jarmuła
+ Urszula Tokarz
Dobry Jezu, a nasz Panie …