NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 16.04.2017

  1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim Parafianom, Gościom odwiedzającym Rodziny i Dobroczyńcom naszej parafii dużo zdrowia, radości i błogosławieństwa, które swe źródło mają w Chrystusie Zmartwychwstałym.
  2. Wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu liturgii i wystroju kościoła oraz tym, którzy modlitwą i śpiewem; ofiarą i cierpieniem, służbą i dobrym słowem, pomagali nam w przeżyciu wielkich Tajemnic Naszego Odkupienia – składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziś trzeci dzień Nowenny przed Świętem Miłosierdzia. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Msza św.
  4. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień Świąt. Porządek Mszy św. do południa jak w każdą niedzielę. Natomiast po południu celebrowana będzie Nowenna o godz. 15.00 wraz z Mszą św., a wieczorem Msza św. o godzinie 18.00. Mszy św. o godz. 19.30 jutro nie będzie.  Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na potrzeby KUL-u i Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II.
  5. We wtorek na Mszę św. wieczorną zapraszają członkowie Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie na plebanii – w sali na I piętrze. Również we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Zakonu Rycerzy Kolumba.
  6. Kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu będzie otwarta od środy od godz. 8:30.
  7. W sobotę, o godz. 18:30 serdecznie zapraszamy na NIEPOWTARZALNY, UROCZYSTY KONCERT UWIELBIENIOWY zatytułowany „NIE LĘKAJ SIĘ, JA ZAWSZE JESTEM Z TOBĄ” w wykonaniu Zespołu wokalnego – instrumentalnego „VITIS 17”. Piosenki, refleksje, modlitwa i wystawienie Najświętszego Sakramentu sprawią, że chwile spędzone w tym dniu z pewnością ubogacą nasze życie duchowe. Serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tym przedsięwzięciu. Wstęp wolny !!!. Można jednak będzie złożyć dowolną cegiełkę na cele charytatywne.
  8. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego, Odpust w naszej parafii, a równocześnie I rocznica Konsekracji naszej świątyni. Centralnym Uroczystościom Odpustowym o godz. 15:00 przewodniczyć będzie Ks. Prałat Adam Nita Dziekan Dekanatu Tarnów – Południe. Codziennie – w tym tygodniu w Godzinie Miłosierdzia, czyli o 15:00 – Nowenna, Koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie Msza Święta. Również wieczorem o godz. 18:00 uroczyste Msze św. ku czci Miłosierdzia Bożego z uczestnictwem różnych grup i stowarzyszeń.

I tak –  we wtorek modlić się będą członkowie wszystkich Grup Pastoralnych z naszej parafii; w środę Kapelani Straży Pożarnej z całej naszej Tarnowskiej Diecezji; w czwartek – dzieci; w piątek – mężczyźni należący do Zakonu Rycerzy Kolumba. Serdecznie zapraszamy w tym tygodniu do wszystkich naszych parafian i nie tylko, do wspólnej modlitwy. Godzinki do Miłosierdzia codziennie o 5.30.

  1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na składkę. Bóg zapłać.