NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08 Stycznia 2017

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

08.01.2017

  1. Dzisiejsza Uroczystość Chrztu Pańskiego jest dla nas okazją przypomnienia sobie prawd związanych z Sakramentem Chrztu Świętego.
  2. Dzisiaj o godz. 18:00 zapraszamy naszą Wspólnotę Parafialną na Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek. Wstęp wolny!. W związku z Koncertem – jak już informowaliśmy w zeszłą niedzielę – ostatnia Msza św. w dniu dzisiejszym sprawowana będzie o godz. 17:00. Nie ma Mszy św. o godz. 18:00 i 19:30.
  3. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną w całości na potrzeby parafialne i kolejne inwestycje parafialne. Bóg zapłać.
  4. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się zatem z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Na stronie internetowej Caritas (www.tarnow.caritas.pl) znajduje się gotowy bezpłatny program do wypełniania zeznań podatkowych.
  5. Tarnowska KANA zaprasza dzieci i młodzież na „Ferie z Kaną 2017”. W ofercie m.in. wyjazd na obóz narciarski oraz rekreacyjny dla dzieci. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej KANY. KANA również zaprasza na spotkanie opłatkowe jutro 9 Stycznia o godz. 16:00 u Księży Filipinów.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Maria Gołąb z ul. Pułaskiego, lat 86

 

Dobry Jezu, a nasz Panie …