II DZIEŃ ŚWIĄT BOZEGO NARODZENIA – 25 Grudnia 2016

II DZIEŃ ŚWIĄT BOZEGO NARODZENIA

25 GRUDNIA 2016 roku

1. We wtorek 28 grudnia, w godz. od 14:00 – 17:00 nasze domy odwiedzą kolędnicy misyjni. Przyjmijmy z radością tych małych misjonarzy. Będą mieć identyfikatory. W tym roku ofiary zebrane przez nich zostaną przeznaczone na projekty przedstawione przez misjonarzy pracujących w Azji, oraz w Afryce.

2. W piątek – 30 Grudnia Święto Świętej Rodziny z Nazaretu Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. o 6:00. 6:30, 8:00 oraz o godz. 18:00. Odpust u Księży Misjonarzy.

3. W sobotę – w ostatni dzień roku 2016 serdecznie zapraszamy na Mszę św. i „Te Deum” o godz. 17:00. W ten sposób wyrazimy naszą wdzięczność Bogu za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem w kończącym się roku.

4. W przyszłą niedzielę I dzień Nowego Roku 2017 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

5. Również w przyszłą niedzielę, zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 7:30.

6. ŚWIĄTECZNY KONCERT KOLĘD zatytułowany „CUD BOŻEGO NARODZENIA” odbędzie się 8 Stycznia 2017 roku o godz. 18:00. Będzie on miał charakter rodzinny i parafialny. Wystąpią w nim Zespoły i Chór działające przy naszej świątyni, a więc – Dziecięcy Zespół „Iskierki Miłosierdzia”, Zespół młodzieży z KSM-u; Chór parafialny i Zespół wokalno-instrumentalny „AMICI”. Nasza obecność i wspólny śpiew będą wyrazem naszej wiary w tajemnicę, która miała miejsce w Betlejem. Wstęp jest wolny!

7. Już dzisiaj dzieci i młodzież zapraszają wszystkich naszych parafian na Jasełka , które przedstawią w Uroczystość Trzech Króli – 6 Stycznia 2017 roku po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele dolnym . Serdecznie zapraszamy.

8. W związku z kolędą, Kancelaria Parafialna w okresie wizyty duszpasterskiej w SOBOTY będzie nieczynna. Za tę zmianę przepraszamy.

9. Porządek odwiedzin duszpasterskich …/patrz strona internetowa parafii /

10. Dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną w całości na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

11. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

+ Jan Mytnik z ul. Parkowej, lat 85

+ Mieczysław Kapustka z ul. PCK, lat 86 Dobry Jezu a nasz Panie …