II NIEDZIELA ADWENTU – 4 grudnia 2016 roku

II NIEDZIELA ADWENTU

 1. Serdecznie zapraszamy do udziału w Roratach codziennie rano o godz. 6.00 lub wieczorem o godz. 18.00.

 2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

 3. W środę po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Róż Misyjnych.

 4. Również w środę o godz. 16:00 spotkanie dzieci i młodzieży należącej do Grupy Misyjnej.

 5. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele o godz. 6:00; 7:30; 9:00 oraz po południu o godz. 16:30 i 18:00. W z racji Uroczystości Kancelaria parafialna w czwartek będzie nieczynna.

 6. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami w czwartek na Mszę świętą o 18.00. Otrzymają wtedy Cudowne Medaliki Niepokalanej.

 7. Także w czwartek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy młodzież klas II Gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

 8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii. Po Mszy św. spotka się z nimi św. Mikołaj.

 9. Parafialny Oddział Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Minimalna ofiara – 5 zł. Dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom z ubogich rodzin. Ponadto w sklepach: Magda, Kasia, Europuls, Spar, Sklep w Ogródku w Delikatesach Centrum oraz w Sklepie nr 2 przy ul Parkowej – wystawione są kosze na artykuły spożywcze. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

 10. Pan Organista i Pan Kościelny odwiedzą z opłatkami w tym tygodniu kolejnych mieszkańców naszej parafii. W opłatki można się także zaopatrzyć w zakrystii po każdej Mszy św.

 11. Dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na cele Kurii tarnowskiej. W przyszłą niedzielę składka – na cele parafialne. Bóg zapłać!

 12. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności:

+ Janusz Myśliwiec z ul. Kasprowicz, lat 49

+ Bugno Bolesław z ul. Szkotnik, lat 70

+ Jolanta Wojtas z ul. Wieniawskiego, lat 53

Dobry Jezu a nasz Panie …