IV Niedziela Wielkanocy – 08.05.2022

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12:00 celebrować będziemy I Rocznicę Komunii św. dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej nr 18 i nr 24. W naszych modlitwach polecajmy Bogu bogatą w wartości duchowe i religijne przyszłość tych dzieci i ich rodziców.
 2. Dzisiejsza Niedziela Kapłańska rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Módlmy się również o święte powołania z naszej Wspólnoty Parafialnej.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • W poniedziałek – św. Stanisława bpa i męcz. głównego patrona Polski i diecezji
 • W sobotę – św. Macieja Apostoła
 1. Jutro na Mszę św. wieczorną zapraszamy członków ADPC
 2. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 kolejne spotkanie formacyjne Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „FAUSTINUM”.
 3. W piątek zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Spotkanie liturgiczne rozpoczniemy o godz. 17:30 Nabożeństwem Majowym, następnie Msza św. oraz Procesja Światła.
 4. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj serdecznie zapraszamy naszych parafian do Kawiarenki Parafialnej „BETANIA” na ciasto domowego wypieku, kawę i dobre lody. Otwarta ona będzie w każdą niedzielę w godz. 8:00 – 14:00. Wejście od ul. Klikowskiej.
 5. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę. Przeznaczone one będą na potrzeby naszej parafii i kościoła. Bóg zapłać.
 6. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Stanisław Siedlik

+ Hieronim Wijas                                          

  Dobry Jezu, a nasz Panie …