XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11.2018

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominać będziemy:
– w poniedziałek – św. Jozafata, bpa i męcz.
– w sobotę – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
– w przyszłą niedzielę – bł. Karoliny Kózka, dziewicy i męczennicy
2. W poniedziałek na Mszę św.. wieczorną zapraszamy dzieci z klas III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Eucharystii, krótkie spotkanie formacyjne.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej, kolejne spotkanie członków Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”. Zapraszamy również nowe osoby pragnące pogłębić swoją wiarę i wiedzę o Bożym miłosierdziu.
4. Również we wtorek o godz. 18:30 zapraszamy członków Parafialnego Zespołu Synodalnego na kolejne spotkanie, które odbędzie się na plebani.
5. W czwartek spotkania mieć będą:
– o godz. 16:00 – dzieci i młodzieży z Grupy Misyjnej.
– o godz. 16:30 – Parafialny Oddział Caritas
– o godz. 18:30 – Akcja Katolicka
6. Również w czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież klas III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Sakrament ten udzieli im Ks. Biskup Ordynariusz 15 Grudnia br. podczas Wizytacji Kanonicznej naszej parafii. Obecność czwartkowa jest obowiązkowa.
7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowanie VII Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej, który odbył się w minionym tygodniu. Bóg zapłać.
8. Jutro, tj. w poniedziałek – z racji ogłoszonego dnia wolnego – Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
9. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na cele parafialne, a konkretnie na ogrzewanie naszej świątyni w okresie zimowym. Bóg zapłać.
10. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności:
+ Marię Chodorowską
Dobry Jezu a nasz Panie …