Parafialny Rodzinny Festyn – 28 Maja

W niedzielę 28 Maja od godz. 14:00 – 21:00 na parkingu przykościelnym organizujemy Parafialny Rodzinny Festyn Majowy. Współorganizatorem tegorocznego Festynu będzie Zarząd dzielnicy „Piaskówka”, należącej do jurysdykcji naszej parafii. Już dziś zachęcamy do zorganizowania sobie wolnego czasu i przybycia na naszą majówkę. Wszelki zysk z Festynu przeznaczony będzie na remont górnej, najwyższej części kościoła.. Prosimy bardzo o przynoszenie do kancelarii rzeczy na loterię fantową. Zwłaszcza, z prośbą o różnego rodzaju gadżety zwracamy się do przedsiębiorców i właścicieli zakładów z naszej parafii. Już dzisiaj, prosimy także o placki, które będzie można dostarczyć w przededniu Festynu. Festyn zapowiada się bardzo ciekawie. Będą występy dzieci, młodzieży należących do grup parafialnych, będą 3 Zespoły profesjonalne, wśród nich „WAWELE” z p. Janem Wojdakiem, będzie zabawa taneczna, zjeżdżalnie, loteria, dobra kuchnia i wiele, wiele innych atrakcji integrujących naszą parafię. Zapraszamy i prosimy o pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.